50 zdjęć

Venta de piso en Piso en Calle Lina Baño, 2, Centro, Santa Pola, Santa Pola
230 000 €
3 026 € / m²Alicante, Santa Pola, Centrum, Piso en Calle Lina Baño, 2, Centro, Santa Pola
Ref: 510634
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
76 m²m2 zabudowane
64 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane76 m²
- m2 użytkowe64 m²
- OrientacjaPołudnie
- Cena garażu17 000 €
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyB
- Emisje5 kg CO2/m² year
- Zużycie energii27 kwh/m² year
Adres
Alicante, Santa Pola, Centrum, Piso en Calle Lina Baño, 2, Centro, Santa Pola
Going to this location!Loading...