40 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
148 000 €
886 € / m²Alicante, Saks, Sax
Ref: 359004
Torre en SaxKompleks
1940Rok oddania
Do remontuStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
167 m²m2 zabudowane
160 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1940
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- KompleksTorre en Sax
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane167 m²
- m2 użytkowe160 m²
- OrientacjaPółnoc, Zachód
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
- Całkowita liczba pięter3