40 zdjęć

Venta de finca rústica en Sax , Sax
199 000 €
1 372 € / m²Alicante, Saks, Sax
Ref: 359571
Torre en SaxKompleks
Finca rústicaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
145 m²m2 zabudowane
2 000 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksTorre en Sax
- PodkategorieFinca rústica
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane145 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki2 000 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
- Certyfikat energetycznyE
- Emisje59 kg CO2/m² year
- Zużycie energii282 kwh/m² year