20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
239 000 €
716 € / m²Alicante, Saks, Calle Niza, 12
Ref: 400662
Dobry stanStan nieruchomości
7Sypialnie
2Łazienki
334 m²m2 zabudowane
290 m²m2 użytkowe
5 770 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie7
- Łazienki2
- m2 zabudowane334 m²
- m2 użytkowe290 m²
- OrientacjaWschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki5 770 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Saks, Calle Niza, 12
Going to this location!Loading...