20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
148 000 €
329 € / m²Alicante, Saks, Calle Santa Eulalia, 9
Ref: 400684
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
450 m²m2 zabudowane
400 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane450 m²
- m2 użytkowe400 m²
- OrientacjaZachód, Południe
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Całkowita liczba pięter3
Adres
Alicante, Saks, Calle Santa Eulalia, 9
Going to this location!Loading...