39 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
780 000 €
1 418 € / m²Alicante, Saks, Sax
Ref: 400701
Torre en SaxKompleks
2010Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
7Sypialnie
4Łazienki
550 m²m2 zabudowane
545 m²m2 użytkowe
10 800 m²Powierzchnia działki
Almendros, OliwkiUprawy
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2010
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- OgrzewanieCentralny
Dane nieruchomości
- KompleksTorre en Sax
- Sypialnie7
- Łazienki4
- m2 zabudowane550 m²
- m2 użytkowe545 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki10 800 m²
Base
- UprawyAlmendros, Oliwki
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano