40 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
397 000 €
1 369 € / m²Alicante, Saks, Sax
Ref: 400747
Torre en SaxKompleks
1982Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
290 m²m2 zabudowane
285 m²m2 użytkowe
4 800 m²Powierzchnia działki
TakDostawa energii elektrycznej
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1982
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
Dane nieruchomości
- KompleksTorre en Sax
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane290 m²
- m2 użytkowe285 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki4 800 m²
Base
- Całkowita liczba pięter3
- Dostawa energii elektrycznejTak
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano