13 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle Doctor Fleming, Sax
173 000 €
2 471 € / m²Alicante, Saks, Calle Doctor Fleming
Ref: 454150
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
70 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane70 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Saks, Calle Doctor Fleming
Going to this location!Loading...