40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle Cuba, Sax
359 999 €
791 € / m²Alicante, Saks, Calle Cuba
Ref: 472011
Chalet niezależnyPodkategorie
1997Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
4Łazienki
455 m²m2 zabudowane
214 m²m2 użytkowe
271 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1997
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki4
- m2 zabudowane455 m²
- m2 użytkowe214 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki271 m²
Base
- Całkowita liczba pięter3
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyD
- Emisje91