50 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
260 000 €
1 187 € / m²Alicante, Saks, Calle Petrel
Ref: 482363
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
2Łazienki
219 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie5
- Łazienki2
- m2 zabudowane219 m²
- OrientacjaPółnoc, Zachód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania