6 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
499 999 €
1 538 € / m²Alicante, Saks, PARTIDA 9, 397
Ref: 505972
2008Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
8Sypialnie
4Łazienki
325 m²m2 zabudowane
10 000 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2008
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie8
- Łazienki4
- m2 zabudowane325 m²
- OrientacjaWschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki10 000 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Saks, PARTIDA 9, 397
Going to this location!Loading...