7 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
203 000 €
752 € / m²Alicante, Saks, Calle Gabriel Miró, 3
Ref: 320811
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Łazienki
270 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki1
- m2 zabudowane270 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Saks, Calle Gabriel Miró, 3
Going to this location!Loading...