7 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
60 000 €
370 € / m²Alicante, Saks, Calle Artal de Alagón, 14
Ref: 320830
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
162 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Piętro1
- m2 zabudowane162 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Saks, Calle Artal de Alagón, 14
Going to this location!Loading...