23 zdjęcia

Propiedades en venta y alquiler en España
900 000 €
594 € / m²Alicante, Saks, Sax
Ref: 320878
Torre en SaxKompleks
Dobry stanStan nieruchomości
6Łazienki
1 514 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksTorre en Sax
- Łazienki6
- m2 zabudowane1 514 m²