3 zdjęciaPropiedades en venta y alquiler en España
26 500 €
66 € / m²Alicante, Saks, Calle El Coso, 15
Ref: 320906
Lokale handlowePodkategorie
Do remontuStan nieruchomości
400 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- m2 zabudowane400 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Do remontu
Adres
Alicante, Saks, Calle El Coso, 15
Going to this location!Loading...