10 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
60 000 €
411 € / m²Alicante, Saks, Calle Doctor Fleming, 33
Ref: 320909
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Łazienki
146 m²m2 zabudowane
TakDostawa energii elektrycznej
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki1
- m2 zabudowane146 m²
Adres
Alicante, Saks, Calle Doctor Fleming, 33
Going to this location!Loading...