16 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
140 000 €
1 037 € / m²Alicante, Saks, Calle Gran Vía
Ref: 506904
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Łazienki
135 m²m2 zabudowane
124 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki1
- m2 zabudowane135 m²
- m2 użytkowe124 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
- Toalety1