40 zdjęć

Venta de finca rústica en Teulada , Teulada
850 000 €
2 591 € / m²Alicante, Teulada, Teulada
Ref: 407867
Finca BenimarcoKompleks
Finca rústicaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
328 m²m2 zabudowane
21 442 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksFinca Benimarco
- PodkategorieFinca rústica
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane328 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki21 442 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Teulada, Teulada
Going to this location!Loading...