20 zdjęć

Venta de finca rústica en Camino del Rei , Teulada
4 200 000 €
7 394 € / m²Alicante, Teulada, Camino del Rei
Ref: 407873
Finca rústicaPodkategorie
1999Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
5Łazienki
568 m²m2 zabudowane
11 046 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1999
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieFinca rústica
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki5
- m2 zabudowane568 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki11 046 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania