60 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
1 795 000 €
5 129 € / m²Alicante, Teulada, Teulada
Ref: 484186
Finca BenimarcoKompleks
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
3Łazienki
350 m²m2 zabudowane
5 800 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksFinca Benimarco
- Sypialnie5
- Łazienki3
- m2 zabudowane350 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki5 800 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania