30 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
1 350 000 €
2 909 € / m²Alicante, Teulada, Teulada
Ref: 486592
Finca BenimarcoKompleks
2015Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
4Łazienki
464 m²m2 zabudowane
1 131 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2015
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksFinca Benimarco
- Sypialnie4
- Łazienki4
- m2 zabudowane464 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 131 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania