40 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
187 500 €
997 € / m²Alicante, Teulada, Teulada
Ref: 499714
Finca BenimarcoKompleks
1900Rok oddania
Do remontuStan nieruchomości
3Sypialnie
1Łazienki
188 m²m2 zabudowane
170 m²m2 użytkowe
131 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1900
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- KompleksFinca Benimarco
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane188 m²
- m2 użytkowe170 m²
- OrientacjaPółnoc, Południe
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki131 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano