27 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
106 999 €
1 259 € / m²Alicante, Teulada, Teulada
Ref: 324323
Finca BenimarcoKompleks
Lokale handlowePodkategorie
Do remontuStan nieruchomości
1Łazienki
85 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- KompleksFinca Benimarco
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki1
- m2 zabudowane85 m²