6 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
110 000 €
244 € / m²Alicante, Tibi, Calle Rabal, 56
Ref: 323873
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
450 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- m2 zabudowane450 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Tibi, Calle Rabal, 56
Going to this location!Loading...