9 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
399 950 €
964 € / m²Alicante, Tormos, Camino Pinar
Ref: 248697
MieszkalnyPodkategorie
415 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- m2 zabudowane415 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Alicante, Tormos, Camino Pinar
Going to this location!Loading...