20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
399 950 €
504 € / m²Alicante, Tormos, Calle Santa Creu
Ref: 248874
MieszkalnyPodkategorie
793 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- m2 zabudowane793 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Alicante, Tormos, Calle Santa Creu
Going to this location!Loading...