29 zdjęć

Obra nueva Laguna Rosa Villas en Torrevieja (Revista)
od 424 000 €
od 3 655 € / m²Alicante, Torrevieja
Ref: 53101
Nieruchomość w Laguna Rosa Villas
Odkryj 7 wyjątkowych, niezależnych willi w spokojnej strefie mieszkaniowej Torrevieja, oferujących oszałamiające widoki na spokojną Lagunę Rosa. Ten uprzywilejowany zakątek pozwala cieszyć się komfortowym życiem, otoczonym wszystkimi niezbędnymi usługami, takimi jak supermarkety, centra handlowe i szkoły.
Zalety nowych budynków Laguna Rosa Villas
Te nieruchomości stanowią atrakcyjną inwestycję dzięki lokalizacji blisko prestiżowych plaż i jedynie 40 minut od lotniska w Alicante. Zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu światła naturalnego, dzięki orientacji słonecznej, każde mieszkanie oferuje codziennie jasne otoczenie.
Domy, każdy o powierzchni 116 m², mają nowoczesny design, rozległy niezależny teren, prywatne parkowanie i ekskluzywny basen. Parter oferuje przestronny salon z wyposażoną kuchnią amerykańską, sypialnię z szafą modułową, pełną łazienkę oraz przytulny ganek. Na piętrze znajdują się dwie przestronne sypialnie, każda z łazienką en suite i prywatnym tarasem. Oferowany jest także solarium, które maksymalizuje przyjemność z otoczenia.
Te domy wyróżniają się wysoką jakością, z wykończeniami, takimi jak podłoga ceramiczna, centralne ogrzewanie i ciepła woda dzięki panelom słonecznym. Oświetlenie jest wliczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, szklane kabiny prysznicowe w łazienkach oraz sprzęty AGD w kuchni bez dodatkowych kosztów przez ograniczony czas.
Życie w mieście Torrevieja
Życie w Torrevieja oferuje idealną równowagę między spokojem natury a nowoczesnymi wygodami dynamicznego miasta. Klimat śródziemnomorski jest idealny do korzystania z aktywności na świeżym powietrzu przez cały rok, w społeczności bogatej w kulturę i rozrywkę, zapewniając niezrównane doświadczenia życiowe.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek1
- Zakres cen424 000 € - 424 000 €
- Liczba sypialni3
- Powierzchnie nieruchomości116 m² - 116 m²