1 zdjęciePropiedades en venta y alquiler en España
111 000 €
502 € / m²Alicante, Villena, Las Tiesas, Calle Santa Rita
Ref: 179156
Dobry stanStan nieruchomości
1Sypialnie
1Łazienki
221 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie1
- Łazienki1
- m2 zabudowane221 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- Zużycie energii266 kwh/m² year
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Villena, Las Tiesas, Calle Santa Rita
Going to this location!Loading...