20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
160 000 €
214 € / m²Alicante, Villena, Las Cruces, Avenida Constitucion
Ref: 179324
1950Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
2Łazienki
747 m²m2 zabudowane
700 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1950
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki2
- m2 zabudowane747 m²
- m2 użytkowe700 m²
- OrientacjaPółnoc, Południe
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- Emisje66 kg CO2/m² year
- Zużycie energii175 kwh/m² year
Adres
Alicante, Villena, Las Cruces, Avenida Constitucion
Going to this location!Loading...