15 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
225 000 €
1 339 € / m²Alicante, Villena, Las Cruces, Las Cruces
Ref: 179364
2004Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
4Łazienki
168 m²m2 zabudowane
155 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2004
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki4
- m2 zabudowane168 m²
- m2 użytkowe155 m²
- OrientacjaWschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Całkowita liczba pięter3
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Parking prywatny
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Villena, Las Cruces, Las Cruces
Going to this location!Loading...