20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
199 000 €
2 427 € / m²Alicante, Villena, Las Tiesas, Peña Rubia, 61
Ref: 181443
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
82 m²m2 zabudowane
75 m²m2 użytkowe
13 800 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Typ kuchniKuchnia amerykańska
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane82 m²
- m2 użytkowe75 m²
- OrientacjaPółnoc, Południe, Wschód, Zachód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki13 800 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Villena, Las Tiesas, Peña Rubia, 61
Going to this location!Loading...