8 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
142 000 €
645 € / m²Alicante, Villena, Las Cruces, Calle Román
Ref: 454128
2009Rok oddania
Do remontuStan nieruchomości
5Sypialnie
6Łazienki
220 m²m2 zabudowane
215 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2009
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- Sypialnie5
- Łazienki6
- m2 zabudowane220 m²
- m2 użytkowe215 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Do remontu
Adres
Alicante, Villena, Las Cruces, Calle Román
Going to this location!Loading...