20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
450 000 €
2 761 € / m²Alicante, Villena, Maestro Carrascosa - Orkiestra Dęta, Calle de S.Benito
Ref: 248684
MieszkalnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
163 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- m2 zabudowane163 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Widoki
- Widoki na morze
Adres
Alicante, Villena, Maestro Carrascosa - Orkiestra Dęta, Calle de S.Benito
Going to this location!Loading...