8 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
156 000 €
567 € / m²Alicante, Villena, Las Tiesas, Las Tiesas
Ref: 320820
Dobry stanStan nieruchomości
275 m²m2 zabudowane
TakDostawa energii elektrycznej
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane275 m²
Adres
Alicante, Villena, Las Tiesas, Las Tiesas
Going to this location!Loading...