13 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
95 000 €
207 € / m²Alicante, Villena, Las Virtudes, Calle Altos de la Condomina Sector Número 1
Ref: 320836
Dobry stanStan nieruchomości
1Łazienki
460 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Łazienki1
- m2 zabudowane460 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Villena, Las Virtudes, Calle Altos de la Condomina Sector Número 1
Going to this location!Loading...