6 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
69 500 €
246 € / m²Alicante, Villena, Maestro Carrascosa - Orkiestra Dęta, Calle Nueva
Ref: 320855
Dobry stanStan nieruchomości
1Łazienki
283 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Łazienki1
- m2 zabudowane283 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Villena, Maestro Carrascosa - Orkiestra Dęta, Calle Nueva
Going to this location!Loading...