20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
105 000 €
453 € / m²Alicante, Villena, La Paz, Calle Quintín Esquembre
Ref: 320867
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Łazienki
232 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki2
- m2 zabudowane232 m²
Adres
Alicante, Villena, La Paz, Calle Quintín Esquembre
Going to this location!Loading...