Obra nueva Avenida Almanzora 2 en Cuevas del Almanzora (Revista) photo 120 zdjęć
Obra nueva Avenida Almanzora 2 en Cuevas del Almanzora (Revista) photo 2
Obra nueva Avenida Almanzora 2 en Cuevas del Almanzora (Revista) photo 3
Obra nueva Avenida Almanzora 2 en Cuevas del Almanzora (Revista) photo 4
Obra nueva Avenida Almanzora 2 en Cuevas del Almanzora (Revista) photo 5

Obra nueva Avenida Almanzora 2 en Cuevas del Almanzora (Revista)

od 64 900 

od 643  / m²

Almería, Cuevas del Almanzora, Cuevas del Almanzora, Calle San Miguel

Ref: 69953

Dodaj do ulubionych
101 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Avenida Almanzora 2

Ta wyjątkowa promocja obejmuje nowoczesne mieszkania w wariantach z dwoma lub trzema sypialniami oraz jednym lub dwoma łazienkami. Zlokalizowana jest w malowniczym mieście Cuevas del Almanzora, położonym w regionie Levante Almeriense, zaledwie 97 km od Almeríi, z łatwym dostępem dzięki Autostradzie Śródziemnomorskiej (A7). Chociaż główny obszar miejski znajduje się we wnętrzu, cała okolica cieszy się bliskością 14 km pięknych plaż.

Zalety nowych budynków Avenida Almanzora 2

Budynek ulokowany jest na spokojnym zachodnim skraju centrum, oferując zasięg usług takich jak gmach władz lokalnych, biblioteka publiczna, sklepy, banki i inne udogodnienia. Jest to prawdziwa oaza spokoju z dobrej jakości infrastrukturą, w tym dostępem do szkół publicznych w promieniu 500 metrów oraz połączeń transportu miejskiego i międzymiastowego. Mieszkańcy mają również do dyspozycji miejsca parkingowe oraz przestrzeń komercyjną.

Życie w mieście Cuevas del Almanzora

Cuevas del Almanzora to miejsce, które łączy w sobie urok morskiego klimatu z bogatą historią i kulturą. Doskonałe połączenia komunikacyjne pozwalają na szybki dostęp do głównych atrakcji i okolicznych miejscowości, co czyni je idealnym miejscem zarówno do zamieszkania, jak i inwestycji. Przedziały cenowe zaczynają się już od 64 900 €, oferując przestrzeń mieszkalną o powierzchni 101 m² w idealnym miejscu dla rodzin pragnących komfortu i wygody.

Nieruchomości

od 101 od 64 900 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek1
  • Zakres cen64 900 € - 64 900 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rodzaj nieruchomościWolny

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane101 m²