Obra nueva Magna Vera Atrium en Vera (Revista) photo 110 zdjęć
Obra nueva Magna Vera Atrium en Vera (Revista) photo 2
Obra nueva Magna Vera Atrium en Vera (Revista) photo 3
Obra nueva Magna Vera Atrium en Vera (Revista) photo 4
Obra nueva Magna Vera Atrium en Vera (Revista) photo 5

Obra nueva Magna Vera Atrium en Vera (Revista)

od 213 000 

od 2 536  / m²

Almería, Wera, El Playazo, Avenida de Alicante, 1

Ref: 20864

Dodaj do ulubionych
W budowieStan
84 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Magna Vera Atrium to trzecia i ostatnia faza prestiżowej inwestycji, cieszącej się dużym zainteresowaniem podczas sprzedaży wcześniejszych etapów. Położona zaledwie 500 metrów od malowniczego Playazo de Vera, oferuje bogactwo atrakcji w okolicy. Mieszkańcy będą mieć dostęp do różnorodnych udogodnień, takich jak centra handlowe z szeroką gamą usług i sklepów, tereny rekreacyjne, pola golfowe czy kluby sportowe.

Zalety nowych budynków Magna Vera Atrium to kontynuacja eleganckiego projektu i wysokiej jakości wykończeń znanych z poprzednich etapów. Dostępne są mieszkania z dwoma sypialniami, w przedziale cenowym od 213 000 € do 237 000 €, o powierzchni od 73 m² do 94 m². Każde z mieszkań wyposażone jest w przestronne tarasy, dwa łazienki, klimatyzację, nowoczesne systemy grzewcze, w pełni umeblowaną kuchnię, oświetlenie LED oraz pojemne szafy. Osiedle oferuje również bogate strefy wspólne, w tym dwie baseny, korty do gry w padla, plac zabaw dla dzieci oraz piękne ogrody.

Życie w mieście Vera to synonim komfortu i aktywności. Dzięki swoim licznym udogodnieniom, świadczy ono o wysokim standardzie życia, gdzie każdy detal został zaprojektowany z myślą o wygodzie i satysfakcji mieszkańców. Zapraszamy do odwiedzenia mieszkania pokazowego, aby przekonać się o wyjątkowej jakości oferowanej przez ten projekt.

Nieruchomości

od 84 od 213 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek2
  • Zakres cen213 000 € - 245 000 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • StanW budowie
  • Rodzaj nieruchomościWolny

Pamięć o Jakości

  • PosadzkaGres porcelanowy
  • StolarstwoPowłoka aluminiowa, Aluminium z przerwanym mostkiem cieplnym

Dane nieruchomości

  • Typ kuchniKuchnia amerykańska