Obra nueva Llefià en Badalona (Revista) photo 19 zdjęć
Obra nueva Llefià en Badalona (Revista) photo 2
Obra nueva Llefià en Badalona (Revista) photo 3
Obra nueva Llefià en Badalona (Revista) photo 4
Obra nueva Llefià en Badalona (Revista) photo 5

Obra nueva Llefià en Badalona (Revista)

od 252 000 

od 2 831  / m²

Barcelona, Badalona, Llefià - Sant Roc - Artigues, Llefià, Pasaje De La Mare De Déu De Pompeia s/n

Ref: 3860

Dodaj do ulubionych
2024Rok oddania
89 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Llefià

Nieruchomość w Llefià to nowoczesny budynek mieszkalny w Badalonie, oferujący mieszkania o powierzchni od 67 m² do 100 m² z trzema sypialniami, w przedziale cenowym od 252 000 € do 291 500 €. Położona w strategicznej lokalizacji, zaledwie kilka kroków od popularnej ulicy handlowej, oraz niedaleko od linii metra, jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących komfortu i wygody.

Zalety nowych budynków Llefià

Budynek składa się z ośmiu mieszkań z funkcjonalnym rozkładem. Na parterze znajdują się dwa przestronne dwupoziomowe mieszkania z prywatnym wejściem i tarasem. Pierwsze i drugie piętro oferują po dwa mieszkania z dwiema sypialniami. Na trzecim piętrze usytuowane są apartamenty z tarasami, które gwarantują prywatność oraz przestrzeń do wypoczynku.

Wysokiej jakości wykończenia, takie jak okna z powłoką niskoemisyjną z domieszką srebra, zwiększają efektywność energetyczną mieszkań. Dzięki zastosowaniu inteligentnego systemu klimatyzacji opartego na aerotermii, wewnętrzna temperatura pozostaje optymalna zarówno zimą, jak i latem.

Życie w mieście Badalona

Współczesny styl życia w Badalonie łączy zalety miejskiego życia z bliskością natury. Nieruchomość znajduje się niedaleko kluczowych punktów komunikacyjnych, takich jak linie metra, co daje doskonałe połączenie z resztą Barcelony. Tętniąca życiem społeczność i bogate zaplecze usługowe czynią tę lokalizację wyjątkowo atrakcyjną dla rodzin chcących cieszyć się miejskim komfortem w przyjaznym otoczeniu.

Nieruchomości

od 89 od 252 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.