Obra nueva Residencial Castelldefels Centre en Castelldefels (Revista) photo 14 zdjęcia

Obra nueva Residencial Castelldefels Centre en Castelldefels (Revista)

od 512 000 

od 5 689  / m²

Barcelona, Castelldefels, Centrum, Avenida Constitución, 149

Ref: 2330

Dodaj do ulubionych
2025Rok oddania
W budowieStan
90 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien

Nieruchomość w Residencial Castelldefels Centre

Zapraszamy do odkrycia nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej, położonej w samym sercu Castelldefels, na jednej z głównych alei miasta, która niedawno została odnowiona z naciskiem na ruch pieszych i rowerzystów. Nowe apartamenty oferują komfortowe warunki życia, w zasięgu ręki od stacji kolejowej, urzędu miejskiego, przystanków autobusowych, różnorodnych restauracji i szerokiej gamy sklepów. Co więcej, w zaledwie kilka minut można dojechać samochodem do pięknej plaży Castelldefels.

Zalety nowych budynków Residencial Castelldefels Centre

Na inwestycję składają się mieszkania o powierzchni od 83 m² do 94 m² z trzema sypialniami. Projekty wnętrz bazują na komforcie, jakości i zrównoważonym rozwoju. Każde mieszkanie wyposażone jest w innowacyjną technologię aerotermii, parkiet, balkon lub taras, a także okna i drzwi z podwójnymi szybami. Sprzęt kuchenny obejmuje mikrofalówkę, piekarnik, płytę ceramiczną oraz ozdobny okap. Budynek oferuje miejsca parkingowe w atrakcyjnych cenach oraz przestrzeń komercyjną w postaci trzech lokali o różnej powierzchni.

Życie w mieście Castelldefels

Mieszkania dostępne są w przedziale cenowym od 512 000 €, a odbiór gotowych lokali planowany jest na pierwszy kwartał 2025 roku. To idealna okazja, by zainwestować w nieruchomość w dynamicznie rozwijającym się otoczeniu, które zapewnia zarówno bliskość natury, jak i dostęp do miejskich udogodnień.

Nieruchomości

od 90 od 512 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek3
  • Zakres cen512 000 € - 618 000 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rok oddania2025
  • Data odbioruI Trimestre
  • StanW budowie
  • Rodzaj nieruchomościWolny

Pamięć o Jakości

  • OgrzewanieElektryczny

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane90 m²
  • Rodzaj nieruchomościNowa budowa

Certyfikat energetyczny

  • Certyfikat energetycznyA
  • CEE EmisjaA
  • Emisje3,62 kg CO2/m² año
  • Zużycie energii20,68 kWh/m² año