17 zdjęć

Obra nueva Delli en El Masnou (Revista)
od 630 000 €
od 4 091 € / m²Barcelona, El Masnou, Kalifornia-Santa Madrona, Calle Salvador Espriu s/n
Ref: 17979
Odkryj naszą nową ofertę nieruchomości w wyjątkowej lokalizacji. Z tego miejsca można podziwiać widoki zarówno na morze, jak i na Barcelona. Oferujemy 42 nowoczesne domy z 4 przestronnymi sypialniami. Każda jednostka została zaprojektowana z myślą o wygodzie i estetyce, posiadając obszerne tarasy oraz piękne ogrody.
Nieruchomość w
Ta unikalna promocja nieruchomości zlokalizowana w El Masnou oferuje idealną harmonię komfortu i stylu. Każdy dom jest starannie zaprojektowany, by zapewnić najwyższy standard mieszkania, z powierzchnią wynoszącą 154 m². W tej inwestycji skupiliśmy się na detalach, które sprawiają, że życie tutaj jest naprawdę wyjątkowe.
Zalety nowych budynków
Nowe budynki charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi, które łączą nowoczesność z funkcjonalnością. Przestronne tarasy stwarzają idealne warunki do relaksu na świeżym powietrzu, a zielone ogrody zapewniają spokój i prywatność. Te domy są idealnym miejscem do życia dla rodzin lub osób ceniących przestrzeń i bliskość natury.
Życie w mieście El Masnou
El Masnou to miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z urokami nadmorskiego krajobrazu. Bliskość Barcelony i dostęp do morza czynią to miejsce wyjątkowym do życia. Lokalna infrastruktura zapewnia wszystkie niezbędne udogodnienia, co czyni codzienne życie jeszcze bardziej komfortowym. Ceny jednostek mieszczą się w przedziale 630 000 €, oferując wyjątkową wartość dla tak wyjątkowej lokalizacji.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- StanZakończona
- Rodzaj nieruchomościWolny
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane154 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyA
- CEE EmisjaA
Polecane promocje w Hiszpanii