Obra nueva Gesner en Hospitalet de Llobregat (Revista) photo 110 zdjęć
Obra nueva Gesner en Hospitalet de Llobregat (Revista) photo 2
Obra nueva Gesner en Hospitalet de Llobregat (Revista) photo 3
Obra nueva Gesner en Hospitalet de Llobregat (Revista) photo 4
Obra nueva Gesner en Hospitalet de Llobregat (Revista) photo 5

Obra nueva Gesner en Hospitalet de Llobregat (Revista)

od 455 000 

od 4 063  / m²

Barcelona, Hospitalet de Llobregat, Centrum, Calle Major, 108

Ref: 20614

Dodaj do ulubionych
2025Rok oddania
W budowieStan
112 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Gesner

W Barcelonie, w dzielnicy Hospitalet de Llobregat, Centre, przy Calle Major 108, znajduje się przestronna i komfortowa nieruchomość, gdzie wyróżnia się duże tarasy, wspólna strefa relaksu oraz basen. Priorytetem jest tutaj zrównoważony rozwój. Mieszkanie jest usytuowane w samym centrum miasta, otoczone wszelkimi niezbędnymi usługami, zaledwie 5 minut spacerem od kluczowych punktów miejskich.

Zalety nowych budynków Gesner

Nowa inwestycja mieszkaniowa oferuje idealne połączenie nowoczesnego komfortu i doskonałej lokalizacji. Mieszkania są dostępne w przedziale cenowym od 455 000 €, z trzema sypialniami i przestronną powierzchnią 112 m². Ponadto, lokalizacja zapewnia bezpośredni dostęp do ważnych dróg i linii transportowych. Blisko znajduje się wyjście na ważną trasę i połączenie z innymi głównymi arteriami komunikacyjnymi.

Życie w mieście Hospitalet de Llobregat

W odległości 10 minut spacerem mieszkańcy mają dostęp do dwóch linii metra oraz stacji kolejowej z licznymi połączeniami regionalnymi. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się przystanek autobusowy obsługujący różne linie międzymiastowe. Ceny nie obejmują miejsca parkingowego ani komórki lokatorskiej, co pozwala na jeszcze większą elastyczność w wyborze usług dodatkowych.

Nieruchomości

od 112 od 455 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek1
  • Zakres cen455 000 € - 455 000 €

Dla agentów i agencji

    Informacje o projekcie / Stan budowy

    • Rok oddania2025
    • Data odbioruI Trimestre
    • StanW budowie
    • Rodzaj nieruchomościWolny

    Dane nieruchomości

    • m2 zabudowane112 m²
    • Rodzaj nieruchomościNowa budowa

    Certyfikat energetyczny