6 zdjęć

Obra nueva L’Hospitalet en Hospitalet de Llobregat (Revista)
od 465 000 €
od 3 811 € / m²Barcelona, Hospitalet de Llobregat, Santa Eulàlia, Santa Eulalia, Calle Pi i Margall, 1
Ref: 23407
Nieruchomość w L’Hospitalet
Nowoczesne mieszkania zlokalizowane przy Calle Pi i Margall oferują wyjątkową okazję do zamieszkania w sercu L'Hospitalet de Llobregat. Budynek, z certyfikatem ekologicznym, pozwala cieszyć się współczesnym stylem życia w zielonym otoczeniu. 17 mieszkań, o powierzchni od 122 m², stworzono z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.
Zalety nowych budynków L’Hospitalet
Nowa inwestycja wyróżnia się zastosowaniem naturalnych i lokalnych materiałów oraz elementów z recyklingu, co świadczy o wysokiej dbałości o środowisko. Dzięki zainstalowanym panelom słonecznym mieszkańcy zyskują dostęp do ogrzewania wody przy minimalnym zużyciu energii. W skład kompleksu wchodzi także przestronny parking oraz funkcjonalne patia, które pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem bez konieczności opuszczania terenu inwestycji.
Życie w mieście Hospitalet de Llobregat
Mieszkanie w L'Hospitalet de Llobregat zapewnia doskonałą łączność z całą Barceloną, a dostępne atrakcje kulturalne i oferta handlowa zadowolą nawet najbardziej wymagających. Bliskość kluczowych punktów miasta pozwala cieszyć się wszystkimi jego zaletami. Mieszkania w tej lokalizacji to nie tylko komfort życia, ale także możliwość inwestycji w przyszłość dzięki ich unikalnej lokalizacji i innowacyjnemu podejściu do projektowania.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek1
- Zakres cen465 000 € - 465 000 €
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rodzaj nieruchomościWolny
Dane nieruchomości