Obra nueva Nova Alcoholera Vpo en Manresa (Revista) photo 19 zdjęć
Obra nueva Nova Alcoholera Vpo en Manresa (Revista) photo 2
Obra nueva Nova Alcoholera Vpo en Manresa (Revista) photo 3
Obra nueva Nova Alcoholera Vpo en Manresa (Revista) photo 4
Obra nueva Nova Alcoholera Vpo en Manresa (Revista) photo 5

Obra nueva Nova Alcoholera Vpo en Manresa (Revista)

od 152 710 

od 1 527  / m²

Barcelona, Manresa, Ctra. Vic - Remei, Carretera Santpedor, 24

Ref: 68725

Dodaj do ulubionych
W budowieStan
100 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Nova Alcoholera Vpo

Nova Alcoholera to nowoczesna inwestycja obejmująca dwa budynki, w których oferowane są mieszkania z 2 i 3 sypialniami, a wszystko to na terenie z rozległą strefą komercyjną. Projekt harmonijnie łączy nową zabudowę z historycznym elementem starego komina fabryki. Wnętrza mieszkań są przestronne, nowoczesne i komfortowe, co czyni je doskonałym wyborem do zamieszkania w pobliżu centrum Manresa. Dodatkowo projekt zapewnia dostępność miejsc parkingowych oraz komórek lokatorskich.

Zalety nowych budynków Nova Alcoholera Vpo

Jest to wyjątkowa okazja do nabycia jednego z mieszkań o powierzchni od 89 m² do 117 m² i cenie mieszczącej się w przedziale od 152 710 € do 165 310 €. Warto podkreślić, że lokale są dostępne w ramach programu mieszkań chronionych, co daje większą przystępność cenową dla nabywców. Instrukcje dotyczące zakupu można znaleźć w ogłoszeniu do pobrania na tej stronie lub poprzez bezpośredni kontakt mailowy, aby uzyskać pełne informacje.

Życie w mieścieManresa

Manresa oferuje nie tylko wygodę życia blisko centrum, ale także łatwy dostęp do lokalnej infrastruktury i atrakcji. Jest to miasto, które łączy nowoczesność z bogatą historią, czyniąc je doskonałym miejscem do zamieszkania. Wybierz Manresa jako swoją nową przestrzeń do życia i ciesz się wyjątkowymi możliwościami, jakie oferuje.

Nieruchomości

od 100 od 152 710 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek5
  • Zakres cen152 710 € - 201 400 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • StanW budowie
  • Rodzaj nieruchomościMieszkanie chronione

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane100 m²
  • Rodzaj nieruchomościNowa budowa

Certyfikat energetyczny

  • Certyfikat energetycznyB

Base

    Polecane promocje w Hiszpanii