2 zdjęciaObra nueva Culmia Monturiol Mar Fase I en Mataró (Revista)
od 255 558 €
od 2 148 € / m²Barcelona, Mataró, El Rengle, Calle Monturiol s/n
Ref: 16302
Nieruchomość w Culmia Monturiol Mar Fase I
Spektakularne miejsce w Mataró, idealne dla każdego, kto marzy o przytulnym domu z widokiem na morze i miasto. Culmia Monturiol Mar Fase I to nowoczesna inwestycja, która oferuje 83 wielorodzinne mieszkania z 2 sypialniami, rozmieszczone w sześciopiętrowym budynku. Każde mieszkanie posiada przestronny taras, a w ramach inwestycji dostępne są również miejsca parkingowe, piwnice i cztery lokale handlowe.
Zalety nowych budynków Culmia Monturiol Mar Fase I
Ten osiedle mieszkaniowe położone w miejscowości Mataró, zaledwie 25 kilometrów na północ od Barcelony, cieszy się doskonałym położeniem. Znajduje się pomiędzy piaszczystymi plażami Morza Śródziemnego a zielenią pre-litoralnych pasm górskich. Lokalizacja inwestycji to także bliskość do centrum technologicznego oraz marin i centrum handlowego. Okolica oferuje pełną gamę rozrywek, obiektów sportowych i codziennych udogodnień. Nieruchomość ma świetne połączenia komunikacyjne, z bliskością stacji kolejowej i licznymi autostradami, w tym Roca (C-60) i Maresme (C-32).
Życie w mieście Mataró
Mieszkając tutaj, możesz cieszyć się nie tylko nadmorskim klimatem, ale również miejskim życiem pełnym udogodnień. To miejsce, gdzie natura spotyka się z nowoczesnością, a każdy dzień to okazja, by odkrywać uroki regionu i korzystać z jego zalet. Cena mieszkań mieści się w przedziale 255 558 € - 255 558 €, a powierzchnia to 119 m². To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i nowoczesnych rozwiązań.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.
Nic nie znaleziono.
Zmień ustawienia filtra.
Complex information
- Liczba jednostek1
- Zakres cen255 558 € - 255 558 €
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2022
- Rodzaj nieruchomościMieszkanie chronione
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane119 m²
Adres
Barcelona, Mataró, El Rengle, Calle Monturiol s/n
Going to this location!