Obra nueva Residencial Iluro en Mataró (Revista) photo 116 zdjęć
Obra nueva Residencial Iluro en Mataró (Revista) photo 2
Obra nueva Residencial Iluro en Mataró (Revista) photo 3
Obra nueva Residencial Iluro en Mataró (Revista) photo 4
Obra nueva Residencial Iluro en Mataró (Revista) photo 5

Obra nueva Residencial Iluro en Mataró (Revista)

od 449 000 

od 4 009  / m²

Barcelona, Mataró, Eixample, Camino Ral 523 esquina C/ de la Cooperativa 2, 4

Ref: 11870

Dodaj do ulubionych
2022Rok oddania
ZakończonaStan
112 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Residencial Iluro

OSTATNIE DOSTĘPNE APARTAMENTY – Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji Mataró. Oferujemy 23 wysokiej jakości mieszkania z 2, 3 i 4 sypialniami, przestronnymi tarasami i dużymi oknami. Budynek zapewnia dostęp do parkingu oraz wspólnych stref wyposażonych w solarium i basen. Lokale na wyższych piętrach zapewniają malownicze widoki na morze i nadmorski bulwar.

Zalety nowych budynków Residencial Iluro

Jednym z najważniejszych atutów tej inwestycji jest jej lokalizacja: Residencial Iluro znajduje się w sercu Mataró, zaledwie kilka kroków od głównego placu oraz wszystkich niezbędnych udogodnień. Ponadto, inwestycja jest położona w odległości mniejszej niż 500 metrów od plaży i portu, blisko stacji kolejowej oraz zapewnia łatwy dostęp do głównych dróg wjazdowych i wyjazdowych z miasta.

Życie w mieście Mataró

Residencial Iluro oferuje wszystkie udogodnienia, jakie można sobie wymarzyć: w pełni wyposażoną kuchnię, klimatyzację, najwyższej jakości wykończenia oraz możliwość personalizacji wnętrza przy użyciu materiałów najlepszych marek. Przewidywana data oddania do użytku: trzeci kwartał 2022 roku.

Przedział cenowy: 449 000 €, powierzchnia: 112 m², liczba sypialni: 3, adres: Barcelona, Mataró, Eixample.

Nieruchomości

od 112 od 449 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek1
  • Zakres cen449 000 € - 449 000 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rok oddania2022
  • Data odbioruIII Kwartał
  • StanZakończona
  • Rodzaj nieruchomościWolny

Dane nieruchomości

  • Wyposażenie kuchniWyposażona
  • m2 zabudowane112 m²