Obra nueva Montgat en Montgat (Revista) photo 111 zdjęć
Obra nueva Montgat en Montgat (Revista) photo 2
Obra nueva Montgat en Montgat (Revista) photo 3
Obra nueva Montgat en Montgat (Revista) photo 4
Obra nueva Montgat en Montgat (Revista) photo 5

Obra nueva Montgat en Montgat (Revista)

od 905 000 

od 2 202  / m²

Barcelona, Montgat

Ref: 15282

Dodaj do ulubionych
2025Rok oddania
W budowieStan
411 m²m2 zabudowane

Nieruchomość w Montgat

Projekt obejmuje dwie sąsiadujące działki, które są traktowane jako jedność w kontekście projektowania. W ramach projektu zaplanowano ogólną organizację działki, na której zlokalizowano 5 wolnostojących domów oraz 14 nowych domów szeregowych.

Wolnostojące domy mają powierzchnię od 379 m² do 574 m² i składają się z poziomu piwnicznego, dwóch kondygnacji mieszkalnych oraz poddasza. Każdy z tych domów oferuje komfortowe przestrzenie, w tym 5 sypialni, 4 łazienki, kuchnię, salon, jadalnię, gabinet, ogród, taras oraz basen.

Zalety nowych budynków Montgat

Domy szeregowe, o podobnej strukturze, również posiadają poziom piwniczny, dwie kondygnacje mieszkalne i poddasze. Te przestronne nieruchomości oferują 5 sypialni, 5 łazienek, kuchnię, salon, jadalnię, patio, taras oraz jacuzzi, zapewniając idealne warunki do życia na co dzień.

Ceny nieruchomości w projekcie wahają się od 905 000 € do 1 602 315 €, co gwarantuje dostęp do wysokiej jakości życia w jednym z najpiękniejszych miejsc Hiszpanii.

Życie w mieście Montgat

Montgat to malownicze miejsce w pobliżu Barcelony, oferujące spokojne i przyjazne otoczenie do życia. Łatwy dostęp do centrum miasta oraz bogata infrastruktura czynią Montgat idealnym miejscem zarówno dla rodzin, jak i dla osób poszukujących komfortowego stylu życia.

Nieruchomości

od 411 od 905 000 

Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.

Nic nie znaleziono.

Zmień ustawienia filtra.

Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.

Complex information

  • Liczba jednostek7
  • Zakres cen905 000 € - 1 602 315 €

Informacje o projekcie / Stan budowy

  • Rok oddania2025
  • StanW budowie
  • Rodzaj nieruchomościWolny

Pamięć o Jakości

  • OgrzewanieCentralny

Dane nieruchomości

  • m2 zabudowane411 m²
  • Rodzaj nieruchomościNowa budowa

Base

    Certyfikat energetyczny

    • Certyfikat energetycznyA
    • CEE EmisjaA
    • Emisje999 kg CO2/m² año