1 zdjęcieVenta de piso en Centre, Pineda de Mar
306 000 €
3 060 € / m²Barcelona, Pineda de Mar, Centrum, Centre
Ref: 189729
W samym sercu Pineda de Mar znajduje się fantastyczny kompleks mieszkaniowy, składający się z 26 mieszkań zaprojektowanych według najwyższych standardów jakości. Budynek ma trzy kondygnacje, a także parter, na których znajdują się różnorodne mieszkania w pełni wykorzystujące przestrzeń.
Cały kompleks został wykonany z materiałów najwyższej klasy, zapewniających znakomitą estetykę zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach mieszkań. Mieszkania oferują od 1 do 3 sypialni, z każdym z nich posiadającym imponujące przeszklenia, które gwarantują naturalne światło. Główna sypialnia zachwyca przestronnością i pełnym łazienki układem w stylu en suite. Salon/jadalnia zachwyca swoim rozmiarem oraz jasnością.
Mieszkania wyróżniają się wysokiej jakości wykończeniami, w tym nowoczesną stolarką okienną z systemem CLIMALIT i przerywanym mostkiem termicznym. Wnętrza wzbogacono drewnianą stolarką i podłogami z płytek porcelanowych lub parkietu. Do tego dochodzą armatury i sanitariaty marki Roca lub o podobnej jakości oraz eleganckie krany z jednym uchwytem.
W mieszkaniach zastosowano nowoczesne technologie, takie jak instalacje słoneczne i/lub systemy aerotermalne do zaopatrzenia w ciepłą wodę w kuchniach i łazienkach. Dla zapewnienia komfortu klimatyzacja dostępna jest przez systemy Split lub kanałowe.
Ten wyjątkowy projekt o powierzchni mieszkań od 46 m² do 100 m² i zainspirowany miejskim stylem życia, oferuje idealne miejsce do zamieszkania w Pineda de Mar, w atrakcyjnej cenie od 165 000 €. Mieszkania tego typu są idealnym wyborem dla singli, par oraz rodzin poszukujących nowoczesnego i komfortowego miejsca do życia w malowniczym otoczeniu miasta.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2026
Pamięć o Jakości
- OgrzewaniePompa ciepła
Dane nieruchomości
- Kompleksen Pineda de Mar
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane100 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyA
Polecane promocje w Hiszpanii
Plany
Adres
Barcelona, Pineda de Mar, Centrum, Centre
Going to this location!