19 zdjęć

Venta de piso en Calle IGNASI IGLESIAS, Pineda de Mar
324 950 €
3 250 € / m²Barcelona, Pineda de Mar, Centrum, Calle IGNASI IGLESIAS
Ref: 325799
MarsolKompleks
MieszkaniaPodkategorie
2025Rok oddania
3Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
100 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
Dane nieruchomości
- KompleksMarsol
- PodkategorieMieszkania
- Piętro3
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane100 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
- Zużycie energiiEn trámite
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Widoki
- Widoki na morze
Adres
Barcelona, Pineda de Mar, Centrum, Calle IGNASI IGLESIAS
Going to this location!Loading...